+38 (067) 37-37-615
(032) 290-26-87
Перліт в будівництві

Перліт в будівництві

Зовнішнє утеплення стін – спеціалізована область у будівництві та ремонті кожної будівлі. Надійне утеплення фасадів – одне з основних завдань, що дозволяє надати кожній новій будівлі унікальний вигляд, а також відновити "особу" вже існуючому. Зовнішнє утеплення фасадів будівель має значний ряд переваг : утримує тепло без втрати внутрішнього простору, надійний захист стін від несприятливих погодніх умов, здатність стін дихати, забезпечення надійної звукоі теплоізоляції, а також гарантовано довгий безремонтний термін експлуатації.

Фасадна штукатурка на основі цементу, вапна і природнього теплоізоляційного заповнювача спученого перліту, застосовується для зовнішнього і внутрішнього утеплення або вирівнювання з ефектом утеплення стін у вигляді штукатурного розчину. Товщина ізолюючого шару до 100 мм. Розчин наноситься на стіни з цегли, бетону, блоків та інших видів матеріалу. Після висихання поверхня покривається оздоблюючим матеріалом і обробляється будь-якими фасадними фарбами. Застосування штукатурки у середині приміщення перешкоджає обігріву стін, у зв'язку з чим відбувається економія теплової енергії від двадцяти до тридцяти відсотків.

Не менш ефективно перліт можна використовувати:
- для утеплення підлог;
- горищ;
- засипання в колодязну кладку у будівництві;
- як добавки до сухих сумішей.

Пропонуємо вирішення різних питань з утеплення фасадів будинків, ремонту та реставрації фасадів. А також професійно та якісно виконуємо роботи по гідроізоляції, дренажним системам, водовідведенні ливневих вод, монтажу каналізаційних систем та прокладання водяних мереж.

Продаємо зі складу у м. Винники, вул. Галицька № 109а:
- Перліт (м-100-150) – 420 грн./1м3.
- Фібро-волокно.
- Стабілізуюча добавка (пластифікатор-повітровтягуюче).
- Цемент Миколаівський (м-400).
- Цемент Франківський (м-400-500).
- Цемент Здолбунівський (м-400-500).
- Вапно гашене, фасоване у мішки 25-50 кг.
- Клеючі суміші.
Go to top