+38 (067) 37-37-615
(032) 290-26-87
Дренаж
Дренаж навколо будинку є досить актуальною проблемою для багатьох власників заміських ділянок . Будь-яка капітальна споруда має підземну частину - фундамент. На фундамент чинять негативний вплив грунтові води , до складу яких входять корозійні компоненти . Вони мають значну силу і за короткий час здатні зруйнувати все , що зустрінеться на їхньому шляху. І навіть зовнішня гідроізоляція будівлі не здатні гарантувати захист від води.

Дренаж будинку є необхідним заходом для більшості територій. Це обумовлено тим , що відсутність грамотно спроектованої дренажної системи призводить до серйозних наслідків. Це затоплення підвалів і цокольних поверхів , виникнення тріщин і зсувів у фундаменті при промерзанні грунту , корозійне руйнування фундаменту , деформація будівлі. Сам ефект від впливу води виявляється протягом декількох років. Глибинний дренаж навколо будинку дозволяє ефективно вирішувати відразу два завдання : з одного боку , усувати підмокання і затоплення підвальних приміщень , а з іншого - осушувати прилеглу до будинку територію. Грамотно спроектована і зібрана дренажна система фундаменту є запорукою надійного захисту будинку від впливу надмірної вологи та наслідків впливу грунтових вод.

З досвідом, професійно та якісно виконуємо роботи по гідроізоляції, дренажним системам, водовідведенні ливневих вод, монтажу каналізаційних систем та прокладання водяних мереж.

 

Go to top